سامانه تصویربرداری سایتنس از فناوری انتشار و دریافت موج میلی‌متری استفاده می‌کند تا به صورت امن و سریع اشیاء پنهان را شناسایی کند. این سامانه با کمال افتخار به دستان توانمند مهندسین ایرانی طراحی و ساخته شده‌است تا نیاز داخلی کشور را به طور کامل تامین کرده و همچنین بتواند در عرصه رقابت جهانی وارد گردد.

این سامانه با بهره‌ بردن از دانش روز دنیا، توانسته‌است تاییدیه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را به عنوان یک محصول دانش بنیان کسب کند. استفاده از فناوری موج میلی‌متری، الگوریتم‌های پردازشی پر سرعت و هوش مصنوعی سبب شده‌است تا تشخیص اشیاء فلزی و غیرفلزی به سرعت و با حفظ محرمانگی افراد تنها با زمان اسکن ۳ ثانیه‌ای ممکن گردد. همکاری با شرکت‌های حرفه‌ای سبب شده‌است تا سازه سامانه سایتنس علاوه بر عملکردی پایدار و ظاهری چشم‌نواز، حمل و نصب آسانی نیز داشته باشد.

سامانه تصویربرداری سایتنس با توجه به فراهم کردن امنیت هوشمند در عین تضمین سلامت و حفظ حریم شخصی، کاربرد گسترده‌ای در پایانه‌های ترابری، ساختمان‌های مهم و اماکن زیارتی پیدا می‌کند. از جلمه این موارد می‌توان به فرودگاه‌ها، ایستگاه راه‌آهن، بندرگاه‌ها و گمرکات، مراکز حساس دولتی، نظامی و امنیتی، نیروی انتظامی، مجلس شورای اسلامی و زندان‌ها اشاره کرد. نکته قابل توجه درباره سامانه سایتنس این است که قیمت پایین آن در مقایسه با نمونه‌های خارجی در عین عملکرد پربازده و بدون نقص سبب می‌شود تا کاربردهای بالقوه‌ای مانند ساختمان‌های لوکس و یا ایستگا‌ه‌های مترو بالفعل گردد.

نمای بیرون سایتنس

از دیگر قابلیت‌های سامانه سایتنس می‌توان به مورد زیر اشاره کرد:

  • تشخیص هوشمند و تمام اتوماتیک اشیاء بدون ایجاد تصویر از فرد و یا دخالت اپراتور
  • توان تشعشعی بسیار محدود و عدم نفوذ به داخل بدن
  • نصب و راه‌اندازی سریع
  • قابلیت ارتقای نرم‌افزاری و افزدون تعداد اشیاء ممنوعه به صورت کاملا بر خط
رابط کاربری هوشمند سایتنس

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایتنس می‌توانید کاتالوگ آن‌ را از اینجا دریافت کنید.

 

نشانی: تهران، خیابان آزادی، خیابان حبیب‌اللهی، جنب مسجد امام حسین (ع)، پلاک ۲۶۳، واحد ۳

شماره تماس: ۶۶۰۳۸۱۳۴  ساعات پاسخگویی 10:30 تا 18:30

 © تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت فناوری امواج بصیر است.